Tempobet'te Yeni Güvenlik Özelliği: SMS Doğrulama

3
555

tempobet sms dogrulama
Tempobet, Facebook ve diğer büyük sitelerde kullanılan SMS doğrulama sistemini uygulamaya soktu. Bu sayede hesap çalınmalarına karşı 100% güvenlik sağlanmış oluyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Güvenlik menüsü altında SMS doğrulamayı seçip Onayla butonuna bastıktan sonra telefonunuza gelecek mesajla onaylamayı yapablirsiniz. Daha sonra hesabınıza farklı bir bilgisayar veya telefondan giriş yaptığınızda gelen SMS’i siteye girerek onaylamayı tamamlayabilir ve hesabınızın güvenliğinden emin olabilirsiniz.
Tempobet’te kişisel bilgilerinizin ve hesabınızın güvenliği, her zaman en öncelikli konulardan birisi olmuştur.
Siz müşterilerimize, hesabınızın tehlike altına girme şansını azaltan yeni bir güvenlik özelliği daha sunuyoruz.
SMS Doğrulama, Tempobet hesabınıza yeni veya tanımlanamayan bir mobil cihaz veya bilgisayar ile giriş yapmaya çalıştığınızda, cep telefonunuza gönderilecek kodu girmenizi gerektiren İki Aşamalı Doğrulama sistemidir. Bu güvenlik kodunu girdikten sonra, o sırada kullanmakta olduğunuz cihaz hesabınıza kaydedilecek ve gelecekteki girişlerinizde tarafınıza tekrar sorulmayacaktır.
SMS Doğrulama sistemini hesabınız için aktive etmek çok kolaydır ve sadece birkaç adımdan oluşmaktadır:
SMS kodunu talep edin;
Tempobet hesabınızda kayıtlı cep telefonu numaranıza kod gönderilecektir. Kodun telefonunuza ulaşması 5 dakikayı bulabilir.
5 dakika içinde kod SMS yoluyla cep telefonunuza ulaşmadıysa, yeni bir kod talebinde bulunabilirsiniz.
En çok üç (3) adet kod talebinde bulunmanız mümkündür. Eğer kod tarafınıza ulaşmıyor ise, Tempobet hesabınızda kayıtlı cep telefonu numaranız hatalı olabilir. Bu durumda bazı bilgilerinizin teyit edilmesi gerekmektedir.
Telefonunuza mesaj ulaştıktan sonra kodu girin ve SMS doğrulaması tamamlanacaktır.
Hesabınız için SMS Doğrulama sistemini mobil cihazlarınızdan aktive etmeniz mümkün değildir.
Güvenlik önlemleri kapsamında, SMS Doğrulama sistemi bir kere aktive edildikten sonra, hesabınızdan bu sistemi kapatmanız mümkün değildir.

Tempobet sitesine gitmek için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here