Mybet Eintracht Braunschweig'a Sponsor Oldu

0
404

MybetAlman bahis şirketi mybet Holding SE, Eintracht Braunschweig futbol takımın tek ortağı olarak anlaşmasının ardından yine Almanya takımlarına yatırım yapmaya devam ediyor.
Mybet Holding geçtiğimiz Ağustos ayında önceleri Jaxx SE olarak bilinen ve local bir futbol kulübü olan VfR Neumunster ile bir sponsorluk anlaşması yapmıştı. Bunun yanısıra, geçen sezonda SpVgg Greuther Furth ve Fortuna Dusseldorf sponsorluğunu yaparken tüm takımlar sırasıyla birinci ve üçüncü Federal Almanya liginden(Bundesliga) birinci sıraya yükseldiler.
mybet Holding CEO’su Mathias Dahms “Eintracht Braunschweig ile bizi daha ilk turda muhteşem futbolu ile kendine hayran bırakan güçlü bir takım geleneğini seçmiş olduk. “ dedi.
“Yeni oluşan bir kulüp olarak Eintracht bizim sponsorluk stratejimize eksiksiz bir şekilde uyuyor ve biz dört gözle The Lions kulübü ile çalışmayı bekliyoruz.”
1895 yılında kurulan Eintracht Braunschweig 1963’te Bundesliga’nın (Federal Almanya Ligi) 16 kurucu üyesinden biriydi ve 1967 yılında kendi ismini almaya hak kazandı. 1980 ortalarından itibaren ikinci ligde ve üçüncü kısımlarda oynamaya devam eden takım ancak şimdilerde oynadığı 19 oyundan 44 puan alarak Almanya futbolunun ikinci sırasına yükseldi.
Braunschweig merkezli kulüp CEO’su Soeren Oliver Voigt “Eintracht Braunschweig’in mybet Holding ile ortaklığı takımın ne kadar ilgi çekici olduğunu ve bunun kulüp gelişiminde ne kadar olumlu bir etken olduğunu gösteriyor.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here