Megapari Giremiyorum

0
340
Megapari Giremiyorum

Avrupa merkezli olarak kurulan ve Türk vatandaşlarına hizmet veren platform bugün sistem girişlerinde ciddi bir problem yaşadı. Kullanıcıların tamamı mevcut giriş adresini açamadı ve sistem erişimlerini kaybetti. İnternette Megapari kapandı gibi söylentiler dolaşsa da durum çok daha farklı Megapari sistemlerini kapatarak kaçmadı. Megapari sistemlerine BTK tarafından erişim tedbiri engeli konuldu ve kullanıcılar bundan dolayı bir süre sistemlere giriş yapamadı. Sık sık olan bu durum ilk defa bu sefer bu denli zaman aldı ve kullanıcıların paniklemesine sebep oldu. İlerleyen süreçte yeniden olmaması ve daha hızlı aksiyon alınması için çalışmaları artıran platform çok sayıda yeni bonusu bu dönemde kullanıcılarına dağıtma kararı aldı.

Megapari Açılmıyor

Sorunun çözülmesiyle birlikte sistemlere erişim sağlayabilen kullanıcılar için ekstra free spin ve free bet bonuslarının yanı sıra desteklenmiş oranlarla bahis yapılmasına imkan veriliyor. Son yapılan kampanyalar kullanıcılarını üzen Megapari sistemlerinin bir özür hediyeleri şeklinde algılanabilir.

Megapari BTK Uyarısı

BTK tarafından sistem girişleri kapanan platform artık yeni adresi üzerinden faaliyetlerine devam ediyor. Son güncellemeler neticesinde yeni adresine taşınan Megapari artık giriş yapılabilir haldedir. Tüm kullanıcılar yeni duyurulan adres üzerinden sistem girişlerini gerçekleştirebiliyor. Benzer güncellemeler sık sık olacağa ve Megapari de sürekli olarak yeni adreslere taşınacağa benziyor umarız ki ilerleyen süreçte bu güncellemeler daha kısa süreler içerisinde tamamlanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here