Matbet Bonuslar Ne?

0
301
Matbet Bonuslar Ne?

Avrupa merkezli olarak kurulan Mabet birçok yönüyle ülkemizdeki resmi bahis sitelerinden daha iyi şartları kullanıcılarına sunuyor. Kar payı üzerinden müşterine sunmuş olduğu bonuslarla üyelerinin sisteme bağlılığını sağlayan platform kullanıcıların daha büyük hacimli işlemler yapabilmesine de imkan tanıyor. Müşterilerine sunmuş olduğu mobil uygulamalar ile ekstra verimli bir kullanıcı deneyimine ulaşan Matbet fiziksel şartların yanı sıra mali imkanları da kullanıcılarından eksik etmiyor.

Matbet Hoş geldin Bonusu

Sisteme ilk defa üye olacak kullanıcıları büyük bir sürpriz bekliyor. Sisteme yapmış oldukları ilk yatırımın %25’i kadar tutar tarafınıza iade edilecek. Böylece 100 TL yatıran bir kullanıcı toplamda 125 TL değerinde spor bahsi yapabiliyor olacak. Oranlarıyla kullanıcıları cezbeden platform vermiş olduğu hoş geldin bonusuyla da kullanıcıların daha hızlı bir şekilde kazanç elde etmesine imkan tanıyor.

Matbet Discount Bonusu

Günlük olarak belirli oyunlarda kullanıcıların kaybetmiş olduğu tutarın %30’u kadar tutar bonus olarak hediye ediliyor. Bununla birlikte kullanıcıların zararı azaltıldığı gibi kazançları da artırılmış oluyor. Tabi ki belli bir skalaya göre bu tutarlar veriliyor. Örneğin 5000 TL’ye kadar %10, 20.000 TL’ye kadar %15 ve 50.000 TL ye kadar kayıplar için %20 oranında verilen kayıp bonusu bu tutarın üzeri için %30 şeklinde belirlenmiş. Üstelik bu bonus sadece bir gün değil, haftanın her günü veriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here