Bilyoner'den Sosyal Sorumluluk Projeleri

0
445

bilyonersosyal
Bilyoner.com anlamlı sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.
Bilyoner, 2007 yılından itibaren Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) ile birlikte ortak yürüttüğü “Eğitim için Elele” projesi ile 50 öğrenciye eğitim imkanı sunmaktadır.
Bilyoner.com ekibi TESYEV ile birlikte bu kez ise engelli sporculara yardım elini uzattı ve 15 engelli sporcuya sponsor olmuş bulunmaktadır. Bu 15 engelli sporcuların arasında halterden, voleybola, atıcılıktan, masa tenisi ve yüzmeye farklı spor dallarında faaliyet gösteren engelli sporcularımız yer almaktadır.
Bilyoner.com sitesinde üyeliği bulunan kişilerinde artık bu güzel projeye katkıda bulunmaları mümkün. Bilyoner.com duyarlı üyelerine “1 SİZDEN 2 BİZDEN” kampanyasını sunmaktadır. Bu kampanya kapsamında üyelerin bağışlayacağı miktarın 2 katını Bilyoner.com bağışlamaktadır. Yani siz 10 TL bağış yaparsanız, Bilyoner 20 TL bağış yapıcak anlamına gelmekte ve toplamda 30 TL’lik bir katkıda bulunulmasına sebep oluyorsunuz demektir.
Bu anlamlı sosyal sorumluluk projesine duyarlı olan bahis severlerin katılarak, engelli öğrencilerimize ve sporcularımıza destek olacaklarını ümit ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here