1xbet Yeni Versiyonuyla Daha Kullanışlı!

0
547
1xbetyeniversiyoninceleme

[vc_btn title=”1xbet Üye Ol 1000 ₺ Bonus Kazan” style=”gradient-custom” gradient_custom_color_1=”#ba1f4d” gradient_custom_color_2=”#0a0000″ size=”lg” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-share” add_icon=”true” link=”url:%2F1xbet-yeni||target:%20_blank|”]

Üyelerine ve diğer bahis severlerin karşısına sürekli yeniliklerle çıkan 1xbet, şimdi yine görünümünde değişiklik yaptığını duyurdu. Tabi site bunu üyelerinin hiçbir şekilde zorlanmayacağı bir biçimde yaptı. Siteye ilk girdiğinizde her yeri yine aynı görüyorsunuz. Sol üstteki 1xbet logosunun yanında yer alan “New” yazısına tıkladığınızda da yeni versiyonu görüntülemiş oluyorsunuz. Yani site sizden alıştığınızı bir anda almıyor. Yeni versiyonu öncelikle denemenize yardımcı oluyor.

1xbet yeni versiyonuyla birlikte site içerisinde neler değişti, üyelik girişi, ödeme işlemleri ve diğer işlemler nereden ve nasıl yapılmaya devam edecek diye merak ediyorsanız, yazımızın devamında sizlere bunları anlattık.

1xbet Üyelik İşlemleri

1xbet yeni versiyonuna yukarıda anlattığımız gibi New yazan yerden erişebilirsiniz. Yeni versiyonuyla açılan site üzerinden, üyelik işlemlerinizi nasıl yapacağınızdan söz etmek gerekirse, üyelik seçeneği için sağ üst köşede konumlandırılmış Kaydol yazısını görebilirsiniz. Fark edeceğiniz üzere bu seçeneğin yeri değil sadece tasarımı değiştirildi. Bunun dışında 1xbet Kaydol butonu yine aynı yerinde duruyor. Buraya tıkladıktan sonra bir önceki versiyonda olduğu gibi kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer sitede üyeliğiniz varsa da kayıt olmadan giriş yaparak siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sitenin yeni versiyonunda yeni bir üyelik almanızı gerek yok. Eğer eski versiyondan aldığınız bir üyeliğiniz varsa, bu üyelik bilgilerinizi kullanarak yine yeni versiyondan siteye giriş yapabilirsiniz. Ayrıca kayıt işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmanız için yine sağ tarafta direkt bilgilerinizi girmeye başlayabileceğiniz bir alan da bulunuyor. 1xbet kayıt olmak için ekstra bir yere basmak durumunda bırakmıyor, bu alanı kullanarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

1xbet Giriş İşlemleri

Yeni versiyonda giriş yapmak için herhangi bir farklı adım izlemenize gerek yok. Yeni versiyona geçtiğiniz zaman, Kaydol butonunun yanında yine sağ üst köşede Oturum Aç butonunun yer aldığını hemen görebilirsiniz. Buraya tıklayıp 1xbet giriş işlemlerinizi yapıp siteyi yeni versiyonunda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yine Oturum Aç butonuna tıkladığınız zaman burada da her şeyin bir önceki versiyonla aynı olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede yeni versiyonda giriş yaparken de kafanız karışmaz.

1xbet Bonus Menüsü

1xbet yeni versiyonu incelendiğinde değişiklik fark edebileceğiniz alanlardan birisi bonus menüsü. Yeni versiyona geçtiğinizde bonusları incelemek için girmeniz gereken menünün yerinin değiştiğini fark edebilirsiniz. Yeni versiyona geçtiğinizde, menü seçeneklerinin en üstünde sağ tarafa yakın şekilde konumlandırılmış bir hediye paketi olduğunu göreceksiniz. Burası sizi sitenin bonuslarını incelemeye götürür.

Hediye paketi simgesine tıklamanız halinde, 1xbet ilk yatırım bonusu karışınıza çıkar. Biraz aşağıya indiğiniz zaman diğer bonus seçeneklerini de görmüş olursunuz. Buradan hangi bonustan yararlanmak istiyorsanız, hepsinin detaylarını inceleyebilirsiniz.

1xbet Ödeme İşlemleri Menüsü

Yine sitenin yeni versiyonundan sonra gelen bir değişiklik, ödeme işlemlerine gittiğiniz menü oldu. Bu işlemleri yapmanız için menüye giden seçeneğin konumunun değiştiğini göreceksiniz. Bu seçenek eski versiyonda sol köşede yer alıyordu. Şimdi ise yukarıda anlattığımız bonus simgesinin hemen yanında yer aldığını göreceksiniz.

1xbet ödeme işlemlerine gitmek için hemen buraya tıklayın. Tıkladığınız zaman eski versiyonda olduğu gibi karşınıza sitede kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri çıkacak. Bunlardan hangisiyle para yatırmak istiyorsanız onun üzerine tıklayın ve işleminizi yapın. Para çekme seçeneği de yine bu sayfada yer alacak. Hesabınızdaki parayı çekmek isterseniz de yine buradan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

1xbet İletişim

1xbet sitesinin iletişim yöntemlerine yeni versiyon üzerinde çok daha kolay erişim sağlayabileceksiniz. En alta indiğinizde sitenin arayabilmeniz için bir numara verdiğini görebilirsiniz. Hemen bunun yanında Telegram simgesi de bulunuyor. Buradan da iletişime geçebilirsiniz. Eski versiyona döndüğünüz de Telegram simgesinin olmadığını görebilirsiniz. Bu seçenek 1xbet yeni versiyonu ile birlikte geldi.

Ayrıca eski versiyonda sol üst köşede yer alan telefon simgesinin, bu kez yine en üstte ama en sağ köşede yer aldığını göreceksiniz. Tüm bunların yanında 1xbet canlı destek hattı yeni versiyonunda da size hizmet vermeye devam edecek.

Sitenin genel olarak yeni versiyonunda görebileceğiniz değişiklikler bu şekilde. Bu yeni versiyonla birlikte 1xbet üyeleri için çok daha kullanışlı bir hale geldi. İncelemek için yukarıdaki adrese gidin ve soldaki logonun yanında yer alan “New” seçeneğine tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here