1xbet Ukrayna’ya Bağış Yapıyor!

0
518
1xbet Ukrayna'ya Bağış Yapıyor!

Bir süredir devam eden Ukrayna – Rusya arasındaki savaşa sessiz kalamayan global bahis şirketi 1xbet, Ukrayna’ya elinden gelen desteği yapmaya hazırlandığını açıkladı.

Dünya çapında bilinen bir şirket olan 1xbet’in, Ukrayna’da da birçok çalışanı buluyor. Çalışanlarının can ve mal güvenliğine öncelik verdiğini açıklayan şirket, bu güvenliği sağlamak adına ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Ayrıca Ukrayna’nın içinde bulunduğu durum nedeniyle, ülke adına 1 milyon Euro bağış yapılacağı da söylendi!

1xbet Bağış Organizasyonlarına Ukrayna için Bağış Yapacak!

Yapılacak olan yardımla ilgili açıklamalarda bulunan 1xbet sözcüsü; “Ukrayna’da yaşanan krizden derin üzüntü duyuyoruz ve mümkün olan en kısa zamanda barışın tesis edilmesini umuyoruz. Ülkede, güvenliği ve huzuru en acil önceliğimiz olan birçok çalışanımız var ve kendileri ile sevdiklerine yardım edebilmek için gelen her şeyi yapacağız. Ayrıca açıkladığımız bu taahhüttün birçok Ukraynalıya acil destek sağlamasını ümit ediyoruz. Temennilerimiz ve dualarımız, bu çok zor zamanlardan geçen milyonlarca insan ile birlikte olacak.” şeklinde konuştu. Yardımla ilgili detayların, ilerleyen günlerde paylaşılacağı söylendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here